Yeni Sayfa 1

 
 

Küvet formlarımız ve aksesuarlarımız, uzun teknik çalışmalarla, vücudun yapısına en uygun ergonomik biçimde, dizayn edilmiştir. Tüm küvet modelleri estetik, aynı zamanda kullanışlıdır. Küvet derinlikleri daha az akrilik plaka, elyaf vs. hammadde kullanabilmek amacı ile değil; kullanıcının içine rahatça gömülüp banyo yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Waterway'e özgü UHM COMBINE SYSTEM'de bütün hidromasaj ekipmanları, motor, pompa ve jetler, gövde ile tam bir uyum içerisindedir. Sistemler en verimli hidromasajı gerçekleştirmek üzere üretilmiştir. Motorlar son teknoloji ürünü olup "yeni nesil-çevreci" tabir edilen sessiz ve az enerji tüketen motorlardır. Krom milli, paslanmaya ve korozyona dayanıklı özel alaşım gövdelidir.

Pompalar su çarpışma katsayısı minimuma indirgenmiş uzun ömürlü thermo plastik gövdelidir. Yüksek ısıya dayanıklı fiber karbon salmastra ve E.P.D.M. conta kullanmıştır.

BLOWER jetlerin ihtiyacı olan havayı üretir. HIGH PERFORMANCE BLOWER seçeneği ile dilediğiniz verimlilikteki hava masajını tercih edebilirsiniz.

Waterway'de daha fazla hidromasaj sistem seçeneği vardır. Bu sayede tercih ettiğiniz hidromasaja en ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz.

Gerçek hidromasajın en önemli unsurlarından biri de jetlerdir. Waterway DELUXE SERIE jetler hava ve suyun buluştuğu noktadan insan vücuduna temasına kadar istenen debi ve türbülansı ayarlayabilecek biçimde imal edilmişlerdir. Jet aynalarını çevirerek tazyiki ayarlamak veya jeti tamamen kapatmak mümkündür.

 

Site Haritası | Site Kullanım Şartları | Copyright © 2011 Waterway