FORGOT YOUR DETAILS?

SPA Masaj Havuzu

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Waterway SPA Masaj Havuzları’nda Amerika’dan ithal edilen, değişik renk ve desen harmonisinde, son derece hijyenik ve zaman içinde renk kaybetmeyen akrilik plakalar kullanılmaktadır. Bu plakalar ısıyı uzun süre tutma, ses dalgalarını emme gibi özelliklerinin yanı sıra kırılgan olmayan ve kolay çizilmeyen bir yapıya da sahiptir. Akrilik plakanın arkasında cam elyaf ve polyester takviye vardır. Sonrasında oturak ve taban kısımları özel güçlendirme işlemine tabi tutularak sizlere uzun yıllar hizmet verecek gövde sağlamlığına ulaşılmıştır.

Benzerlerinden farklı olarak Waterway SPA Masaj Havuzları’nda çelik konstrüksiyon kullanılmıştır. Zerafet ön planda tutulduğu için havuzun ahşap panelinin arkasında kalıyor ve görünmüyor. Sıcak galvaniz ile kaplandığı için paslanmaya karşı uzun ömürlü. Bu sayede maksimum kullanım süresi sağlanıyor.

Gayzer etkili blower sistem ise mükemmel bir hidroterapiyi vücudunuza yaşatmak üzere emrinizde. Özel filtrasyon elemanları ile son derece sıhhi banyo suyu elde ediliyor ve bu su ısıtıcı sistem sayesinde arzulanan sıcaklıkta tutuluyor. Farklı renklerde tercih edebileceğiniz su altı aydınlatma (chromatherapy) mükemmel görsellikte bir ortam yaratıyor, masaj keyfinize renk katıyor.

Üstelik elektronik kumanda paneli sayesinde tüm fonksiyonları bir dokunuşunuzla kontrol edebiliyorsunuz. Lüks parmaklarınızın ucunda…

Özenle dizayn edilmiş aksesuarlar rahatınızı ve konforu tamamlıyor.

Waterway SPA Masaj Havuzları’na görsel bütünlük katan, bahçelerin uyumlu birer parçası olmasını sağlayan ahşap panel ve diğer ahşap aksesuarlar özenle seçilmiş, suya dayanıklı, budaksız ağaçlardan işlenerek elde edilmektedir. Arzu ettiğinizde gazebo, merdiven basamağı, bar ve tabureleri ile vazgeçemeyeceğiniz bir eğlenceniz olacak.

Ayrıca Waterway SPA Masaj Havuzları’nın montajı çok pratik, beton, harç, toz vs. inşaat ve işçilik gerektirmiyor. Hava ve suyu tabiattan alıp teknoloji ile birleştirerek kullanıcısının hizmetine sunan Waterway SPA Masaj Havuzları yoğun ve stresli bir günün ardından mükemmel bir reçete…

TOP