FORGOT YOUR DETAILS?

Özel Küvetler

Gösterilen sonuç sayısı: 5

En Uygun Jakuzi Fiyatları ve Jakuzi Modelleri Waterway.com.tr’de
Jakuzi, küvetin hidroterapi ve eğlence amacıyla motor ve hidromasaj jetleri ile donatılmış halidir. İçerisinde bulunan suyu motor yardımıyla püskürterek vücudunuza masaj yapar. Kısacası rutin bir kişisel bakım olan duşu keyifli ve eğlenceli hale getirir. Banyosunda konfor isteyenlere, keyifli bir arınmaya ihtiyaç duyanlara ve şık bir banyoya sahip olmak isteyenlere jakuzi küvet çeşitleri önerilebilir. Özellikle yoğun iş temposunda çalışanların günün yorgunluğunu müzik eşiğinde jakuzi keyfiyle atmaları onların daha iyi hissetmelerini sağlamaktadır.
Jakuziler bulundurdukları özelliklere göre;
• El masajı,
• Ayak masaj,
• Sırt masaj,
• Müzik gibi birçok özellik,
• Sıcak su ile damarlardaki gevşeme
Gibi özelliklerle donatılabilen jakuziler, teknolojiyle rahatlığı buluşturmaktadır. Kendinize uygun jakuzi modelleri arasında seçim yaparken öncelikle hangi alanda kullanılacağı ve hangi özellikleri barındıracağına karar vermek gerekir. Ayrıca opsiyonlar arasında yer alan su jetlerinin ayak ya da baş bölgesine masaj yapması konusunda da karar kılmanız gerekmekte. Jakuzinizi satın almadan önce mutlaka kullanım alanı ölçünüze ve jakuzi tasarımının da kullanılacak alanla uyumlu olmasına dikkat edin. Jakuzi ölçüleri dış mekanda çok sorun teşkil etmese de iç mekanda kullanılırken özellikle küçük ve dar banyolarda sorun yaşanabilir. Kurulum yapılacak alandan kaldırılması kolay olmadığı için hem de ev dekorasyonunuza uygun olması için alan ölçünüze uygun jakuzi modelleri tercih etmeniz çok önemli.
Jakuziler gri, beyaz ve siyah renklerde üretilebildiği gibi ahşap kaplama jakuziler de şıklığı artırılabildiği için tercih edilmektedir. Bireysel ya da işletme kullanımına yönelik farklı tip jakuzi modelleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun jakuziyi opsiyonlarıyla zenginleştirerek kişisel ihtiyacınıza uygun hale getirebilirsiniz. Jakuzi üretiminde çoğunlukla seramik ve akrilik kullanılmaktadır. Bu iki seçenek de sağlığınıza uygundur ancak darbelere karşı güçlü ve uzun ömürlü olması sebebiyle akrilik jakuziler daha çok tercih edilmektedir. Jakuzilerde kullanılan jet sayısına göre hidroterapi kalitesinde de artış olmaktadır. Bundan dolayı satın alacağınız jakuzi modellerinde kullanılan jet sayısına dikkat etmeniz önemli olacaktır.
Waterway Jakuzi ile Rahatlığı ve Konforu Satın Alın
Banyonuzun dar alanlarını bile rahat kullanım alanına çevirebileceğiniz jakuziler vazgeçilmez banyo araçlarındandır. Bunların yanı sıra, spa yapmak ve yaşam kalitenizi yükseltmek amacıyla da jakuzileri banyo esnasında kullanabilirsiniz. Jakuziler fışkırtma özellikleri sayesinde vücudunuzun her yerini masaj yoluyla rahatlatmaktadır. Jakuzileri kendi konfor ve ihtiyaç alanınıza uygun olarak donatabilirsiniz. Böylece günün yorgunluğunu atacağınız hafif bir masaja, biraz da müziğe sahip olabilirsiniz. Sahip olduğu jetler sayesinde masajınızın seviyesini ve süresini de ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz aydınlatma ile ortama uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.
Ruhunu ve vücudunu rahatlatarak kendini şımart. Ev ve dış mekan seçeneklerine göre uygun jakuzi modelleri ve ölçüleri bulunmaktadır. Özellikle ev ortamına havuzla birlikte masajı da taşıyabilirsiniz. Sudan gelen masaj etkisini evinize ya da konfor alanınıza taşıyarak vakitlerinizi eğlenceli hale getirebilir, masajın verdiği rahatlıkla günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Bu keyfi ede edebileceğiniz farklı özellikteki jakuzi modellerini ve jakuzi fiyatlarını internet sitemizdeki jakuzi sayfasından inceleyerek satın alabilirsiniz.
Jakuzi Kullanım Alanları
Küvetin masajla donatılmış hali olan jakuziler, keyifli bir banyo zamanı geçirmenizde çok önemlidir. İnsan sağlığına olan faydalarının yanı sıra birçok kullanım alanı olan jakuziler hem kişisel kullanım da hem de otel ve kaplıcalar da müşterilerini keyifle ağırlamak isteyen işletmeler jakuzileri tercih etmektedir. %100 yerli üretimimiz olan Waterway markası atında birbirinden farklı jakuzi tasarımları yapılarak hem farklı zevklere hem de kullanım alanlarını en uygun jakuziler müşterilerimize ulaştırılmaktadır.
Sahip oldukları farkı renk ve ahşap kaplama seçenekleri sayesinde birçok alana uyum sağlamaktadır. Genel olarak, evlerde, otellerde, konaklama alanlarında, spor merkezlerinde, spa merkezlerinde jakuzilerin sık sık kullanıldığını söyleyebiliriz.
Jakuzilerin derinliği, hacmi ve genişliği modellere göre farklılık göstermektedir. Dar mekanlar için küçük ölçekte olan jakuziler tercih edilirken, geniş mekanlar için büyük ölçüdeki jakuziler tercih edilmektedir. Özellikle aileniz için jakuzi alacaksanız buna dikkat etmeniz gerekmektedir.
Jakuzi Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler?
Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda farklı model ve özellikte sunulan jakuziler bulunmaktadır. Özellikle bu tür uzun ömürlü ürünler alınmadan önce bazı önemli detaylara dikkat etmek gerek.
Kullanım Alanlarına Göre Jakuzi Modelleri
Oval Jakuzi
Dikdörtgen Jakuzi
Kare Jakuzi
Spa Jakuzi (Masaj Havuzu)
Tek Kişilik Jakuzi
Çift Kişilik Jakuzi
Altı Kişilik Jakuzi
Sekiz Kişilik Jakuzi
vb. formlarda tasarlanmaktadır.
Öncelikle kendi ihtiyacınızı ve kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak tercihinizi yapmalısınız. Ürünün kullanım alanına nasıl konumlandırılacağı, kullanım alanının ölçüsü ve kulanım alanının jakuzi ile uyumu dikkat edilmesi gereken en önemli maddeler. Dar ve uzun bir banyoya sahipseniz düz yani dikey jakuzi modelleri arasından tercih yapmalısınız. Eğer banyonuz küçük ancak yine de jakuzi keyfinden vazgeçemiyorsanız oval jakuzileri tercih etmelisiniz. Yalnız yaşıyorsanız tek kişilik jakuzi fiyatlarını incelemelisiniz. Çift olarak yaşayanlar için çift kişilik jakuzi modelleri, ailenizle bu keyfi yaşamak istiyorsanız, 6 kişilik spa modelleri ve 8 kişilik spa modellerine bakabilirsiniz.
Bu önemli maddeleri netleştirdikten sonra jakuzı fiyatlarına bakabilirsiniz. Hem banyonuza uygun hem de cebinize uygun, kendi ihtiyacınızı da karşılayan jakuzi modellerine yönelmeniz gerekli. Bunun yanında jakuziyi kullanacak kişi sayısı, içerisinde bulunması gereken jet sayısı, kontrol paneli, fm radyo özelliği gibi özelleştirilebilir.

Her Bütçeye Uygun Jakuzi Fiyatları:
Son yıllarda kullanımı artarak devam eden jakuziler hemen her alana ve talebe özel olarak üretilebilmektedir. Hem rahatlama, hem de eğlence sektöründe yaygın olarak kullanılmakta, vücuda olan faydasından dolayı yoğun ilgi görmektedir. Jakuzi fiyatları, jakuzi modellerine ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Jakuzi satın almadan önce özellikle kullanım alanınızı belirlemeli, sorasında kendinize ya da işletmenize özel donanım çeşitleriyle sipariş vermelisiniz. Jakuzi fiyatları, iç mekan, dış mekan kullanımına göre, sahip oldukları motor sayıları, hidromasaj jet sayıları, dijital kontrol paneli ve ısı dengeleyici rezistansların vb. özelliklerin eklenmesiye farklılık göstermektedir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise %100 akrilik jakuzi olmasıdır. Çünkü jakuzi imalatında akrilik kullanımı sağlığımızın olumsuz etkilenmemesi için çok önemlidir. Bu piyasada ABS Jakuzi imalat ve satışı yapan firmalar da bulunmaktadır. ABS jakuzi fiyatları düşük olsa da kullanılan ABS maddesinden dolayı sağlığı olumsuz yönde etkilemektedir.
Yoğun iş temposunun yorgunluğunu müzik eşliğinde iyi bir masajla atabileceğiniz jakuziler, zengin opsiyonları sayesinde size harika bir deneyim ve konfor sağlamaktadır. Jakuzi modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar ise, kullanım alanının ölçüsünün ve kullanım alanına giden güzergahın jakuzi ölçülerine uygun olmasıdır.
Konuyu bungalov evler ve tiny house’lar üzerinden netleştirelim.
Bir bungalov otel işletmesi ya da tiny house sahibi oabilirsiniz.
Tiny house’lar için en çok tercih edilen jakuziler, tek kişilik jakuzi modelleridir. İç dekorasyona uygun olarak panel kaplaması yaptırılabilir. Kullanıcının talebinde göre ise özel masaj jetleri, fm radyo, kontrol paneli gibi özelliklerle banyo keyfinizi lüks bir konfor alanına çevirebilirsiniz.
Bungalov evlere sahip bir konaklama alanıysanız, çift kişilik jakuzi modellerimizden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Bunun sebebi bungalov evlerin çiftlerin kullanımının ağırlıkta olduğu ve balayı, evlilik teklifi gibi özel anların yaşandığı yerler olmasıdır. Bu anları unutulmaz kılmak ve işletmenizin memnuniyetini arttırmak için jakuzinizi üst seviye donanımlarla donatarak, müşterilerinize harika bir konaklama deneyimi yaşatabilirsiniz. Sizi konaklama alanında bir marka yapacak şey waterway jakuzi!
Siz de yaşam kalitenizi arttırmak istiyorsanız %100 akrilik Waterway jakuzi modellerine göz atmalısınız.

TOP