FORGOT YOUR DETAILS?

HAKKIMIZDA

Waterway, 1989 yılında Emek Grubu'nun yatırımı ile üretim hayatına başlamıştır. 6.000 m² kapalı ve 4.500 m² açık alan olmak üzere toplam 10.500 m²'lik alanda kurulu kendi tesislerinde; akrilik küvet, duş teknesi, kompakt duş kabini, SPA masaj havuzu, şok duş ve hidromasaj sistemleri üretimi yapmaktadır. Modern makine ve teçhizatlarla donatılmış olan bu tesislerin yıllık üretim kapasitesi 34.000 adettir.

Müşteriler ve tedarikçiler ile dürüst ticaret yapmak, kalite yönetim sistemine özen göstermek, uluslararası standartlarda mamul üretmek, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek daima yenilenmek ve iyileşmek, etik kurallara bağlı kalarak piyasadaki rekabetçi gücünü arttırmak, çalışanları ile barışık olmak, doğaya ve çevreye saygılı davranmak Waterway'in başlıca ilkeleridir.

Tasarımları kendine özgü ve tescilli olan Waterway ürünleri, yurt içinde en fazla tercih edilen markalar arasında yer almakta ve bayiler kanalı ile tüketiciye ulaştırılmaktadır. Uluslar arası pazarda da ilgi ve beğeniyle karşılanan Waterway ürünleri, 22 ülkeye ihraç edilmektedir.

Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile Waterway; satış öncesinde ve satış sonrasında müşteri odaklı hizmet sunmakta, hızlı teslimat ve lojistik destek sağlamaktadır.

TOP
Open chat
Whatsaap Destek Hattı
Waterway Destek Hattına Hoşgeldiniz
Ben Barış, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?