FORGOT YOUR DETAILS?

Kompakt Kabinler

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Banyoların Vazgeçilmezi Waterway Kompakt Duşakabinler
Waterway duşakabinler evinizin en çok kullanılan kişisel alanı olan banyonuza şıklık katar. Duş anlarınızı keyfe dönüştürerek ve banyonuza uyum sağlayan kompakt duş kabinleri kullanıcıya üstün bir konfor deneyimi sağlar. Waterway kompakt duş kabinleri istediğiniz alan genişlikleri sağlamakla birlikte, kullanılan kaliteli malzemeyle birlikte duş keyfinizi uzun yıllar yaşamanızı sağlar.
Hem kolay kurulumu, hem de basit temizleme ve bakım avantajı ile sizlere bu alanda kaliteye kolaylıkla sahip olmanızı sağlar.
Kompakt duşa kabinlerin tasarımları oval ve kare olmak üzere iki modelde üretilmektedir. Hem tasarımsal hem de banyonuzun alanlarını verimli kullanımı açısından Waterway kompakt kabinler sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır.
Banyonuzu yenilemek istiyorsanız bunun en ekonomik ve şık yollarından biri olarak yer alır. Banyonuz için en uygun fiyatlı ideal duşakabin modelini seçmelisiniz. Burada da önemli olan sizler için en uygun duşakabin fiyatlarıdır. Siz de banyonuzu en uygun ve ideal duşakabin modeliyle yenilemek istiyorsanız Waterway duşakabin şıklığını banyonuza tanıştırmanın zamanı. Her alana ve tasarıma uygun duşakabin modelleriyle ve uygun fiyatlarıyla da sizler için en uygun tercih olacaktır.
Waterway Kompakt Kabinler yüksek teknoloji ürünü elektronik ekipmanlar ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş detayları harmanlayarak banyolarınızda sauna konforu sunuyor.
Tüm Waterway Kompakt Kabinlerde el duşu ve tepe duşu standart olarak geliyor. Dilerseniz kompaktla uyumlu bir hidromasaj sistemi seçerek lüksünüzü katmerleyebilirsiniz de…
Kullanıcı konforu için düşünülmüş dijital termometre, FM Radyo, CD bağlantısı, hands-free telefon, kabin içi ısı ayarı, buhar süre ayarı, ozon sterilizasyonu ve daha bir çok özelliği sadece tek dokunuşla elektronik kumanda sayesinde kontrol edebiliyorsunuz.
Waterway Kompakt Kabinler, kan dolaşımınızı ve vücudunuzda bulunan toksinlerin atılmasını hızlandırıyor. Suyun, buharın ve havanın hem fiziksel hem de terapik etkilerini vücudunuzun tamamında hissediyorsunuz.
Waterway Kompakt Kabinler gün boyu çalışmanın verdiği stresi , zihin yorgunluğunu ve ağır iş temposunun sinir sistemi üzerindeki etkilerini kolayca üzerinizden atmanıza yardımcı oluyor.
Duşakabin Modelleri
Waterway markası, banyonuz için ideal seçeneği bulmanız için birçok boyut ve tarzda duşakabin tasarlıyor. Tasarımsal olarak duşakabin modellerlerinde en çok tercih edilenler kare ve oval duşakabinlerdir.
Kompakt Duşakabin Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Evimizde en çok kullandığımız kişisel alan banyolardır. Bu sebeple de banyoların dekorasyonu çok önemli. Banyonuzdan içeri girdiğinizde özenle tasarlanmış, kendimizi özel hissettiğimiz bir alanda olmak isteriz. İşte tam da buraya uygun harika duşakabin modelleri Waterway’de.
Banyonuzun boyutu ve mevcut tasarımına uygun bir duşakabin seçmeniz oldukça önemli. Her banyoya uygun olarak üretilen duşakabin modellerinin bir çok farklı ölçüde de tasarlanmıştır. Waterway kompakt duş kabinleri standart 215 cm yüksekliğinde, genişlik ve derinlik ölçüleri ise;
90×90 cm
100×100 cm
120×90 cm
110×110 cm
120×120 cm
135×135 cm
Olarak farklı ölçülerde üretilmektedir.
Duşakabinler banyonuzun en temel işlevini yerine getirdiği için, banyonuzda bu alanın açılması şart. Yeterli alan açıldıysa, yapmanız gereken tek şey kompakt kabininizi, bir başka ifadeye jakuzi duşakabininizi özelleştirmek.
Kompakt kabinler eklenebilir birçok özelliğiyle size iyi bir deneyim sunacaktır. Modelin içerisinde kaç adet masaj jeti olması gerektiği, elektronik kontrol paneli, FM radyo gibi özelikleri de beraberinde alabilirsiniz.
Rahatlığı her zaman bir üst seviyeye çıkarmak isteyenler için zaten Waterway bunu sizin yerinize düşündü.
Kompakt Kabinler ile Duşakabin Arasındaki Fark Nedir?
Duşakabinler, kullanıcının en temel bakımı olan duş alanını çevreleyen bir üründür. Etrafa su sıçramasını ve kullanım alanının belli bir bölgede daha aktif olmasını sağlar.
Eğer, daha keyifli ve rahatlatıcı bir banyonuz olmasını istiyorsanız kompakt duşakabin tercih edebilirsiniz.
Kompakt duşakabinler ise size, konfor, ergonomi gibi lüks bir deneyim sunar. Kabin içerisinde bulunan teknolojik ekipmanlar sayesinde size bir jakuzi deneyimi sunabilir. İçerisinde bulundurduğu su jetleri ile size masaj rahatlığı sunan ve ekstra özelleştirmeyle duş alanınızı müzik eşliğinde bir konfor alanına dönüştürür.

Siz de günün stresini üzerinizden attıracak, konforlu bir banyo istiyorsanız www.waterway.com.tr adresinden size uygun modeli tercih edebilirsiniz.

TOP
Open chat
Whatsaap Destek Hattı
Waterway Destek Hattına Hoşgeldiniz
Ben Barış, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?